Klub Sportowy GROM Kąkolewnica - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualne zdjęcia z meczów znajdują się menu po lewej stronie w zakładce " NOWA GALERIA"
  •        

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Reklama

Kipsta F700

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 145, wczoraj: 162
ogółem: 478 907

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Odtwarzacz

Mecz 2015-06-13, 18:00


herb Omega Stary Zamość 1:2 herb KS GROM Kąkolewnica
Omega Stary Zamość   KS GROM Kąkolewnica

Aktualności

VI Letnia Gala Piłkarska Łomazy 04.07.2015r.

  • autor: polskowola23, 2015-06-18 23:35

Nominacje:

Najlepszy zawodnik IV ligi lubelskiej w sezonie piłkarskim 2014/2015

Daniel Goławski – Orlęta Łuków

Mateusz Muszyński – Grom Kąkolewnica

Paweł Szlaski – Orlęta Łuków


Zaproszenie

  • autor: polskowola23, 2015-04-16 06:43

Badania zawodników

  • autor: polskowola23, 2015-04-04 09:51

W sobotę 11 kwietnia o godzinie 16.00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Kąkolewnicy odbędą się badania zawodników grup młodzieżowych z roczników 2004, 2005, 2006, 2007. Każde zawodnik ma przyjść z rodzicem, proszę wziąść ze sobą wypełnioną ankietą potrzebną do badań którą zawodnik otrzymał na treningu.


Zaproszenie

  • autor: polskowola23, 2015-04-01 06:37


Kadra wiosna 2015

  • autor: polskowola23, 2015-03-19 18:43

Bramkarze:

Bartłomiej Sokołowski, Fabian Ciok

Obrońcy:

Karol Kosel, Karol Szcześniak, Karol Kalenik, Mateusz Olszewski, Krzysztof Jędruchniewicz, Wojciech Sokół, Piotr Mitura

Pomocnicy:

Tomasz Grzywacz, Emil Chromik, Michał Grudziński,  Mateusz Muszyński, Przemysław Borysiuk, Łukasz Wysokiński, Hubert Sierpień, Mateusz Wołek, Rafał Krasuski, Rafał Zieliński

Napastnicy:

Paweł Muszyński, Łukasz Biegajło, Ernest Borysiuk(kontuzja)


Ruchy kadrowe

  • autor: polskowola23, 2015-03-19 18:36

Z drużyny odeszli:

Sebastian Brodawka, Daniel Kępka, nie wznowili treningów

Paweł Pliszka - Unia Żabików

Karol Borkowski - Sokół Adamów

Drużynę wzmocnili:

Piotr Mitura (obrońca/pomocnik) i Mateusz Wołek (pomocnik/napastnik) obaj Orzeł Czemierniki

Fabian Ciok (bramkarz) LKS Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski

Łukasz Biegajło (napastnik) LUTNIA Piszczac

 


Zaproszenie

  • autor: polskowola23, 2015-03-18 06:38